خدمات باربری در تهران

شرکت اتوبار و باربری غرب تهران

معرفی خدمات باربری، شماره تلفن باربری و بهترین باربری در غرب تهران

در اینجا بهترین باربری غرب تهران را به شما معرفی میکنیم، خدمات باربری غرب تهران را به صورت تفکیک شده به شما ارائه خواهیم داد تا در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید و بعد شماره باربری غرب تهران را بعد از معرفی خدمات می توانید شماره گیری بفرمایید، در غرب تهران نیاز به نیسان دارید و یا اینکه می خواهید از غرب تهران به شهرستان باربری داشته باشید، ساکن غرب تهران هستید و به دنبال وانت بار برای حمل بار خود می گردید ، همگی این موارد یکجا در این صفحه .

شعار شرکت اتوبار و باربری غرب تهران امنیت بار

خودمان بسته بندی میکنیم
خودمان حمل میکنیم
خودمان هم می چینیم

بهترین باربری در غرب تهران

یک شرکت اتوبار چه زمانی می تواند لقب بهترین را به خود بگیرد

خوش قول باشد

یکی از نشانه های بهترین باربری بودن در غرب تهران این است که به تمام وعده ها و گفته هایی که قبل از کار به مشتری می دهد عمل نماید، از سرعت و ساعت انجام کار گرفته تا مبلغی که به شما از قبل پیشنهاد می دهد.

متاسفانه بعضا مشاهده شده که بعضی از شرکت ها و اتوبارهای موجود در غرب تهران در حین تماس اولیه باآنها یک قیمت بسیار پایین را پیشنهاد می دهند ولی وقتی که کار به عمل و اجرای کار می رسد تمامی قیمت های آنها تغییر می کند، مثلا به شما می گوید که چون یخچال شما ساید بای ساید است فلان مبلغ به قرارداد اضافه خواهد شد و خلاصه بهانه های مختلف.

خوش قولی یکی از شرطهای مهم بهترین باربری در غرب تهران است
کادر فنی با سابقه یکی از شرطهای مهم بهترین باربری در غرب تهران است

کادر فنی و کارکنان با سابقه

تقریبا می توان گفت که یک شرکت باربری زمانی می تواند بهترین باشد که از بهترین کارکنان برای ارائه خدمات و سرویس های خود در حین اسباب کشی و حمل بار و یا بسته بندی وسایل منزل شما استفاده نماید.

متاسفانه اکثر شرکت های اتوبار برای اینکه هزینه تمام شده برای کارگر حمل ونقل وسایل را کاهش دهند از کارگران روز مزد و موقت استفاده می کنند، اسباب کشی تنها حمل و نقل و زور بازو نیست بلکه اسباب کشی و حمل بار بر خلاف ظاهرش باید از فکر و برنامه ریزی خوبی برخوردار بود تا در حین جابه جایی هیچ اتفاقی برای وسایل مشتری رخ ندهد، پس یکی از شرایط مورد نیاز برای تبذیل شدن به بهترین باربری در تهران و غرب تهران استفاده از کادر فنی با تجربه و آموزش دیده برای اسباب کشی و حمل بارهای شما می باشد.

امکانات به روز و مدرن

یک شرکت باربری خوب باید از جدیدترین و بهترین وسایل سخت افزاری برای حمل بار و جابه جایی وسایل شما استفاده نماید، باربری تنها داشتن خاور و یا وانت بار و نیسان نیست بلکه شاید 40% از امکانات یک باربری ماشین آلان آن است مابقی اجزای دیگر کار هستند.

بعضا دیده شده که شرکت های اتوبار در غرب تهران از خودروهای کهنه و قدیمی استفاده می کنند این خودروها به غیراز کهنه بودن دارای استاندارد های لازم برای نگهداری وسایل در طول مسیر نیستند، امکانات سخت افزاری را هم می توان در بسته بندی وسایل جستجو کرد مثلا از بهترین فوم ها و نایلون های ضربه گیر به جای روزنامه استفاده کنند.

امکانات به روز و مدرن یکی از شرطهای مهم بهترین باربری در غرب تهران است
قیمت مناسب یکی از شرطهای مهم بهترین باربری در غرب تهران است

قیمت های مناسب

در بعضی از مواقع و شرایط به ناچار مجبورید که یک سری کارها را انجام دهید مثلا به علت تعمیرات و یا یک سری خرابی های ساختمان مجبورید که سریعا وسایل خودتان را به مکانی دیگر جابه جا کنید، در این شرایط بسیاری از شرکت ها هستند که واقعا دست به سواستفاده می زنند و مبالغی را تا 50% بیشتر به شما پیشنهاد می دهند..

معمولا باید همیشه شرایط مشتری را در حین باربری در نظر گرفت، چقدر زمان نیاز دارد ؟ چقدر بودجه را برای این کار در نظر گرفته است و در چه شرایطی به سر می برد، همگی را باید در نظر گرفت و بهترین قیمت را طبق نرخ اتحادیه باربری تهران به آنها پیشنهاد داد.

خدمات باربری امنیت بار در غرب تهران

در حین اسباب کشی و حمل و نقل وسایل همه چیز را فراهم ساخته ایم

بسته بندی وسایل


جهت رفاه حال شما عزیزان، قبل از اسباب کشی تمام وسایل شما را با استفاده از نایلون های ضد ضربه و حبابدار بسته بندی می کنیم مبلمان، بوفه، وسایل چینی و آشپزخانه، پیانو، میز بیلیارد، لوستر ،تلویزیون و کامپیوتر فرش و قالی های دست بافت و عتیقه.

بارنامه و بیمه نامه رایگان


جهت جلوگیری از خسارات هر گونه حادثه غیر مترقبه، باربری امنیت بار در قبل از اسباب کشی کلیه وسایل شما را بیمه رایگان (بیمه ایران) می نماید، و برای شما بارنامه رایگان به تمام نقاط ایران صادر خواهد کرد.

خودروهای مسقف باربری


خاور اسباب کشی 6 متری مسقف و وانت نیسان و وانت بار با سیم بکسل های بلند ویژه حمل انواع بار به تمام مسافت های طولانی همراه با رانندگان با تجربه برای مسافت های شبانه و سخت. تمامی خودروها دارای پتو و کارتن های مقوایی هستند جهت نگهداری و سلامت بار شما در طی مسیر.

کادر فنی آموزش دیده


نیروی کار ماهر می تواند تا 30% از خسارات ناشی از باربری و حمل بار شما را کاهش دهد، نیروی فنی با تجربه برای حمل انواع وسایل و بار را در اختیار شما قرار می دهیم و بهترین خدمات باربری را در تهران به شما عزیزان و شهروندان گرامی ارائه خواهیم داد.

وانت بار و وانت پیکان غرب تهران

ارائه خدمات وانت تلفنی و وانت پیکان در منطقه غرب تهران

گاهی اوقات برای حمل یک سری از وسایل و بارها، نیاز به یک خودرو حمل و نقل کوچک تر دارید مثلا اگر بخواهید یک سری مبل 7 نفره را جابه جا کنید و یا یک آینه کنسول که شاید بتوان آن را با خودرو شخصی خودتان جابه جای کنید ولی اگر مثلا شما 2 میلیون تومان را برای آن آینه کنسول پرداخت کرده باشید و در حین بار گیری در خودرو شخصی خود یک خط کوچک در بدنه این آینه و کنسول ایجاد شود به نظر شما ارزش دارد ؟ خوب مسلما نه، پس شرکت اتوبار و حمل و نقل امنیت بار به شما وانت بار غرب تهران را پیشنهاد می دهد تا با خیالی آسوده و با سرعت بالا هر نوع وسیله و بار شما را جابه جا خواهد کرد.

وانت بار غرب تهران
وانت بار شهرک غرب تهران

وانت بار شهرک غرب

خدمات وانت بار و وانت پیکان در شهرک غرب

اگر در لیست وانت تلفنی های غرب تهران نگاهی بی اندازید اسم وانت تلفنی شهرک غرب مطعلق به شرکت بزرگ اتوبار امنیت بار حتما در صدر این لیست به چشم می خورد، که در رتبه های بالای کیفیت این لیست قرار گرفته است، شماره تلفن وانت بار شهرک غرب را می توانید با کمک دکمه زیر کلیک و شماره گیری بفرمایید تا در کمتر از نیم ساعت یک وانت پیکان و یا وانت آریسان در جلو درب منزل یا محل کار شما در شهرک غرب تهران حاضر باشد.

بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل

نمونه بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل در غرب تهران و شهرک غرب

خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران
خدمات بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در غرب تهران

شرکت اتوبار و باربری امنیت بار

ساعت کار باربری شنبه الی جمعه از 6:00 صبح الی 24:00 شب
قیمت باربری در تهران حمل بار با وانت ساعتی 20000 هزار تومان و کیلومتری 900 تومان به صورت رفت و برگشت
آدرس و تلفن های تماس ایران، تهران، شمال تهران، نیاوران | 22742665 ، 44362567 , 44362568 | amniatbar@gmail.com

وبلاگ

درباره آموزش باربری و حمل بار در تهران بیشتر بدانید

در حال حاضر مطلبی درح نشده است